Wianek wielkanocny z zającem

Indeks: Wianki_W_003b.

Wianek wielkanocny, dekoracja na ścianę, drzwi, okno

Wianek z serii "DEQ" tutaj zastosowano artefakty z gipsu dekorowane motywem fiołków i wstążek w różnych odcieniach fioletu.

Wianek z bielonej wikliny, o średnicy 35 cm z zającem, kwiatkami i pisanką. Artefakty wykonane są z gipsu w naszej pracowni. Ukrywają się wśród porostów, mchu , piór i fiołków oraz zawieszone są wśród mnóstwa wstążeczek o wiosennym charakterze. Wianek rozświetli i rozweseli dom na święta. Jest to piękna, wisząca dekoracja wielkanocna, która wykonana jest tak solidnie, że może cieszyć właściciela przez wiele sezonów, również na zewnątrz.

Wyrabiamy go wyłącznie na zamówienie. Zamówiony wianek będzie wykonany z takich samych elementów jak na zdjęciu, jednak może minimalnie różnić się od zamieszczonego przykładu - nigdy nie da się zrobić identycznego. Jest to raczej zaletą niż wadą. Macie pewność, że będzie niepowtarzalny i nikt na świecie takiego nie ma!

Artefakty z gipsu wyrabiane są ręcznie w naszej pracowni. Sami je projektujemy, wyrabiamy foremki, odlewamy i obrabiamy ręcznie, tak aby były gładkie, krągłe, pękate lub płaskie w zależności od potrzeb:) Zdobimy je techniką decoupage lub malujemy farbami.

Pojedyncze sztuki lub komplety naszych artefaktów można kupić osobno ...

Wianki_W_003b.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii