Wielkanocny Wianek z Siana

Indeks: wianek.s.oo1

Wianek z siana, ozdoba na stół, drzwi, ścianę

Nasz wianek z siana zrobiliśmy dla osób lubiących tradycję, naturę i "żywe" dekoracje.

Wykonany jest głównie z siana. Wśród bukszpanu, bazi, piór i kwiatków znajdziecie malowane cebulą wydmuszki i dopiero co  "wyklute" kurczaki, które jeszcze nie zdążyły otrząsnąć się ze skorupek:).

To piękna i żywa dekoracja stołu wielkanocnego, bukszpan ładnie zasycha wygląda znakomicie przez całe święta. ale jeśli uznacie, że stracił świeżość i połysk możecie go łatwo wymienić na zerwany prosto z ogródka, dzięki temu wianek zyska nieco twórczej inwencji i stanie się Waszym dziełem. 

Można go również umieścić na ścianie lub drzwiach, ale najpierw sprawdźcie, czy kurczaki dobrze trzymają się na wianku, czasami pod wpływem wyższej temperatury nieco tracą przyczepność.

Tą dekoracją możecie cieszyć się nawet kilka lat co roku wymieniając bukszpan i bazie na świeże gałązki:), a jak się stłucze wydmuszka mały problem,  zjecie jajo na miękko i podmienicie:)  Naturalne jaja w tym wianku również wyglądają świetnie.

Jedyną wadą wianka jest brak możliwości umieszczenia go na zewnątrz, gdyż kurczaczki wykonane są ręcznie z masy solnej, która nie lubi wilgoci. 

Wymiary wianka: średnica ok. 30-35 cm wysokość ok. 10-15 cm .

Jak się Wam spodoba wymienianie, podmienianie, w ogóle robienie wianków możecie znaleźć w naszym sklepie  kilka produktów i artefaktów do samodzielnego wykonania swoich kompozycji.  

wianek.s.oo1

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii