Sophie

Indeks: Anioły_Sophie_002A

67,00 zł
Brutto

Anioł Sophie, Handmade Cudawianki 

Ilość
Czas realizacji 10 dni roboczych

Anioł dedykowany trochę starszym, romantycznym kobietom. Uwielbia jesień i jej rude kolory, stroi się więc w odcienie zgaszonej zieleni, bordo i brązu, nie poddaje się modzie: nosi staromodne halki i płaszczyki. Sophie sygnowana numerem 002A lub kolejną literą alfabetu chętnie poleci do spokojnego domu, w którym zamieszkuje równie romantyczna pokrewna dusza zakochana w jesiennych różach. 

Anioł ręcznie robiony na zamówienie. Proces jego tworzenia to minimum 10 dni. Sophie jesienna nie będzie identyczna z pierwowzorem, dodamy jej cech, które będą najbardziej pasowały do przyszłej Właścicielki. Anioł ten będzie nosił podobne ubranie i fryzurkę, ręce ułoży do modlitwy i zadba o spokój przyszłej Właścicielki.  Anioła  sygnujemy indywidualnym numerem - obdarowana będzie miała pewność, że jest to jej indywidualny anioł z kolekcji "Sophie". Więcej niż sto Sophie nie powstanie. 

Sophie ma około 23 cm wzrostu, posiada solidną zawieszkę, jest zabezpieczony przed wilgocią wysoką temperaturą, werniksem, lakierem i farbami, jednak nie nadaje się do zawieszenia w ogrodzie lub w bardzo wilgotnych pomieszczeniach. 

Anioły_Sophie_002A

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii