Poniżej przedstawiamy formy dostawy dostępne w naszym sklepie.

Przy składaniu zamówienia, prosimy zwróć szczególną uwagę na czas transportu. Opłata za wysyłkę pobierana jest tylko raz – niezależnie od liczby przedmiotów w zamówieniu.

Darmowa dostawa obowiązuje od kwoty zamówienia równej 299 zł.

Forma dostawy

Logo operatora

Koszt wysyłki*

Czas transportu

Opis usługi

Kurier DPD

DPD

14,00 zł

24h

Usługa kurierska realizowana przez jedną z najlepiej rozpoznawalnych sieci logistycznych w Polsce. Jakość usług oceniania przez klientów na równą kurierowi DHL. Paczka dotrze do Ciebie w 24h od dnia nadania!

Kurier DHL

DHL

16,00 zł

24h

Błyskawiczna usługa kurierska, realizowana przez największa i cieszącą się największym uznaniem klientów firmę kurierską w Europie. Paczka zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres w 24h od dnia nadania.

Inpost Paczkomaty 24/7

DPD

12,00 zł

24h

Odbierz paczkę w wygodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Wybierz jedno z dziesiątek urządzeń do samodzielnego odbierania paczek w całej Polsce!

Dołożyć kurier inpost

Pocztex Kurier48

DPD

17,00 zł

48h

Tradycyjna przesyłka pocztowa w ramach usługi Pocztex Kurier48, realizowana jest przez Pocztę Polską. Przesyłka zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej powinna dotrzeć na podany przez Ciebie adres w 48h od dnia nadania.

Odbiór w punkcie

DPD

8,00 zł

48h

Punkty Paczki w RUCHu są naprawdę blisko Ciebie! Odbierz paczkę o dogodnej dla siebie porze Punkty są zwykle czynne w godz. 6:00-20:00, a część z nich również w sobotę i niedzielę! Masz 5 dni na odebranie paczki. Po upływie wskazanego terminu paczka jest traktowana, jako nieodebrana i zostanie zwrócona do Nadawcy.

  • Przy każdym produkcie oferowanym do sprzedaży na sklepie Cudawianki widnieje informacja o czasie, który potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera produkty z różnymi czasami realizacji, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.
  • Czas realizacji zamówienia biegnie od daty i godziny złożenia zamówienia do momentu jego wysłania z naszego magazynu. Dla zamówień przedpłaconych (przelew tradycyjny, e-przelew, karta) czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  • Czasy realizacji wysyłek są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.
  • Firma kurierska nie ma obowiązku dzwonienia do klienta w celu umówienia się na dostarczenie przesyłki.

*W przypadku wybrania formy płatności za pobraniem, do każdej z wymienionych powyżej form dostawy należy doliczyć 3 zł.

Formy płatności

Dostawcą usług płatniczych dla naszego sklepu jest 

PayPro SA ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań NIP: 779-236-98-87

Płatności realizowane są za pośrednictwem Serwisu Przelewy 24 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Forma płatności*

Opis usługi

Przelew tradycyjny

Przy wyborze tej formy płatności należy wziąć pod uwagę ewentualne wydłużenie procesu realizacji zamówienia, ponieważ przystąpimy do niego dopiero do zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia i nazwisko osoby, na którą zamówienie zostało złożone.

Dane do przelewu:
Cudawianki Alina Martuś

Ul. Sobieskiego 24/7

31-136 Kraków

PL 58 1050 1445 1000 0092 1333 5160

Gdy potrzebny Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

E-przelew

Przelew elektroniczny jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie nastąpi błyskawicznie.

Usługa realizowana za pośrednictwem Przelewy24.

Karta kredytowa

Płatność kartą kredytową jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie nastąpi błyskawicznie. Usługa realizowana za pośrednictwem Przelewy24 - obsługiwane są karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

BLIK

BLIK to polski system płatności mobilnych, uruchomiony z inicjatywy kilku banków. ... W praktyce BLIK to sześciocyfrowy kod wyświetlany przez aplikację, który może służyć do zaakceptowania transakcji lub wypłaty z bankomatu, dokładnie tak, jakbyśmy płacili kartą.